هانی‌کرم در واقع همان عسل‌ است که تصفیه نشده و به شکل رس درآمده و کاملا میکس شده است. برای تولید هانی کرم، عسل در کارخانه تحت فرآیند کنترل شده، کریستالیزاسیون قرار گرفته و به شکل بلورهای نرم و یکنواخت درمی‌آید و شکل خامه‌ای پیدا می کند و سپس بسته‌بندی می‌شود. در نتیجه کلیه خواص آن حفظ می‌شود. میزان هیدروکسی متیل فورفورال و آنزیم دیاستاز در آن به ترتیب در کمترین و بیشترین مقدار خود قرار دارد. عسل خام حاوی طیف گسترده‌ای از مواد مغذی است. طیف وسیعی از ویتامین‌ها، آنزیم و پلی فنول‌ها را دارد. می‌توان جهت تطابق با ذائقه‌های مختلف به آن افزودنی مثل کاکائو، زعفران، زرچوبه، زنجبیل و دارچین اضافه کرد.

وجه تمایز عسل‌های تکسو با عسل‌های موجود در بازار نحوه بسته‌بندی جدید آن‌ها است. بسته‌بندی شیک و زیبا که عسل درون آن کاملا پیدا است و مشکل همیشگی استفاده از عسل را خیلی هوشمندانه برطرف کرده است. برای استفاده از این عسل کافی است ظرف را برگردانید. با فشار اندکی، عسل به مقدار لازم بیرون می آید و بعد از برداشتن فشار، عسل اضافی مجدد به ظرف بر می‌گردد و از سر ریز شدن و چسبندگی عسل جلوگیری می‌کند. اگر اهل سفر باشید به راحتی از این عسل در سفر استفاده کنید و دیگر نگرانی بابت ریزش عسل در کیف و چسبندگی آن نداشته باشید. 

ترکیبات: عسل خام

فواید و خواص هانی‌کرم:
به طور کلی خواص ویژه هانی‌کرم عبارت از مقابله با التهاب مثانه، دفع سنگ‌های ادراری و ورم پروستات، خواب آوری، تقویت حافظه، تقویت معده و دستگاه گوارش و تقویت مغز و اعصاب هستند

نحوه نگهداری: در جای خشک و خنک خارج از یخچال نگه داری شود.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703