عسل و زعفران تکسو در واقع مخلوطی از عسل مرغوب و خوش طعم با زعفران است. این محصول علاوه بر برخورداری از فواید عسل به عنوان یک ماده غذایی منحصر به‌فرد، غنی از زعفران استو از مزیت‌های این گیاه ارزشمند نیز بهره‌مند است. عسل ماده غذایی کامل و غنی از انرژی است، زعفران هم خاصیت انرژی‌زایی دارد. از این رو مخلوط این دو ماده غذایی مقوی با هم، ترکیب خوب و انرژی بخشی دارد که می‌تواند جایگزین مناسبی به جای نوشیدنی‌های انرژی‌زا و مکمل غذایی ورزشکاران باشد. رشته‌های خرد شده زعفران داخل عسل علاوه بر چشم‌نوازی، نشان‌دهنده زعفران داخل آن است

وجه تمایز عسل‌های تکسو با عسل‌های موجود در بازار نحوه بسته‌بندی جدید آن‌ها است. بسته بندی شیک و زیبا که عسل درون آن کاملا پیدا است و مشکل همیشگی استفاده از عسل را خیلی هوشمندانه برطرف کرده است. برای استفاده از این عسل کافی است ظرف را برگردانید. با فشار اندکی، عسل به مقدار لازم بیرون می آید و بعد از برداشتن فشار، عسل اضافی مجدد به ظرف بر می‌گردد و از سر ریز شدن و چسبندگی عسل جلوگیری می‌کند. اگر اهل سفر باشید به راحتی از این عسل در سفر استفاده کنید. دیگر نگرانی بابت ریزش عسل در کیف و چسبندگی آن نداشته باشید.

ترکیبات:
مخلوط عسل طبیعی و زعفران خرد شده

 

فواید و خواص عسل زعفران:
عسل زعفران، کاهنده چربی و کلسترول خون بوده و نفوذ اکسیژن در پلاسما را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، می توان خواصی چون آرام‌بخشی، رفع اسپاسم، اشتها آوری، فرح افزایی، تقویت حواس، ضد عفونی خلط و مخاط، تقویت کبد و به طور کلی دستگاه تنفسی، افزایش ادرار و شستشوی مثانه، تقویت سیستم دفاعی بدن، تقویت سیستم گوارشی، تقویت قلب و طحال، درخشان‌کنندگی صورت، تسکین درد و دفع سنگ کلیه را برای این عسل منحصر به‌فرد برشمرد. 

نحوه نگهداری: در جای خشک و خنک خارج از یخچال نگه داری شود.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703