دمنوش میوه‌های قرمز یا میوه‌نوش قرمز، از نوشیدنی‌های ترش‌مزه و خاص تکسو است که دید آدم را نسبت به دمنوش کاملا عوض می‌کند. دمنوش میوه‌های قرمز علاوه بر طعم فوق‌العاده خاص و خوشمزه‌ای که دارد، حاوی خواص زیادی نیز است. این دمنوش از میوه‌های خشک ‌شده قرمز رنگ مثل زرشک، چای ترش، رزهیپ، توت‌فرنگی و کرن‌بری تشکیل شده است. ترکیب این گیاهان باهم طعم مطبوع و دلپذیری دارد که می‌تواند جایگزین مناسبی به جای چای سیاه باشد.

ترکیبات:
زرشک، چای ترش، رزهیپ، توت‌فرنگی و کرن‌بری

 

فواید:
روزانه مصرف سه الی چهار فنجان از این محصول در تنظیم فشار خون موثر است. دمنوش میوه‌های قرمز در کنار چای کیسه‌ای ترش برای افرادی که مبتلا به فشار خون بالا هستند موثر است. میوه‌ها سرشار از فیبر هستند و آنتی‌اکسیدان بالایی نیز دارند. از این بابت برای دستگاه گوارش بسیار مفید بوده و باعث هضم بهتر غذا می‌شوند. برای کاهش اشتها و کمک به لاغری نیز توصیه می‌شوند. میوه‌های قرمز حاوی آنتی‌اکسیدان بالایی هستند و برای پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان مناسب هستند. میوه‌های قرمز موجود در این دمنوش، خواص آرام‌بخشی دارند و جزو دمنوش‌های آرامش‌بخش تکسو قرار می‌گیرند.

 نحوه دم کردن:
یک عدد تی بگ دمنوش میوه‌های قرمز را در فنجان آب جوش قرار داده، سه الی چهار دقیقه صبر کنید تا دم بکشد. حال دمنوش شما آماده سرو است.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703