چای معجون یک نوشیدنی معطر و فوق‌العاده با خواص مثال‌زدنی و پرخاصیت برای آن‌هایی است که علاقمند به نوشیدنی‌های گرم هستند.

چای معجون متشکل از زعفران، گل محمدی و هل یک چای بسیار خوش طعم بر پایه زعفران است. برای آنان که دوست دارند طعم زعفران واقعی را بچشند بسیار جذاب و لذت بخش خواهد بود. در این ترکیب از سرگل زعفران اعلا، گلبرگ، غنچه گل‌محمدی و دانه‌های معطر هل استفاده شده است.

ترکیبات:
چای سیاه باروتی، زعفران سرگل ممتاز، هل و گل محمدی

 

فواید:
معجون زعفرانی به عنوان دارویی شفا بخش و اکسیر جوانی و نیز یک نوشیدنی مقوی جهت تندرستی و شادابی به شما که راز سلامتی را در طبیعت می‌جویید هدیه می‌شود. گل محمدی موجود در معجون طبیعت گرم دارد و برای تسکین اعصاب فوق‌العاده است. مصرف منظم این چای در گام اول به سم‌زدایی و پاکسازی بدن کمک می‌کند و تاثیر مثبتی بر کبد و صفرا دارد. این نوشیدنی معطر ادرارآور است و به کنترل حالت اقتباس آب در بدن کمک می‌کند. همچنین آنتی‌اکسیدان و ضد سرطان بوده و خاصیت اشتها آور دارد و به بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک می‌کند. 

نحوه دم کردن:
برای دم کردن چای معجون کیسه‌ای تکسو کافی است چای کیسه‌ای را دو دقیقه در آب جوش با دمای 80 تا 90 درجه بگذارید. مدتی صبر کنید تا خوب دم بکشد و میل کنید. محصول به دلیل طبیعی بودن، اگر در مدت زمان دم شدن بر روی حرارت غیرمستقیم باشد یا به‌نوعی از سرد شدن آن جلوگیری شود، می‌توان خواص بیشتری از آن دریافت کرد.