قهوه میکس تلخ پاگانی، تجربه مزه و رایحه قوی برای عاشقان قهوه با ترکیبی از دانه های کلمبیا، کنیا اندونزی و ویتنام است. پودر قهوه میکس تلخ پاگانی از میزان کافئین بالاتری نسبت مابقی محصولات پاگانی برخوردار است. درصد ربوستای بالای این محصول، طعم تلخ‌تری ایجاد می‌کند که البته برای دوست‌داران قهوه، تلخی بیشتر، برابر با شیرینی بیشتر است.

ترکیب دانه: 60% قهوه ربوستا، 40% قهوه عربیک

طرز تهیه:

در این بخش طرز تهیه این محصول را با ابزار موکاپات آموزش می دهیم. این ابزار با نام‌های نظیر قوری اسپرسو یا موکا نیز شناخته شده است. این ابزار وسیله‌ای خوبی برای درست کردن قهوه اسپرسو، به‌صورت دستی است. در این روش آب داغ تحت فشار از میان پودر قهوه عبور می‌کند و بعد از عمل استخراج در ظرف بالایی ریخته می‌شود. وسایلی که شما در این روش نیاز دارید؛ شامل یک کتری آب داغ، موکاپات و پودر قهوه میکس تلخ است.

1.  آب را داخل یک کتری جوش آورید

2. موکاپات را بازکرده و آب جوش را داخل ظرف پایین، تا زیر سوپاپ بریزید .

3. پودر میکس تلخ پاگانی را داخل قیف بریزید. انتهای قیف را روی سطح بکوبید تا پودر کاملا مسطح شود. این کار را تکرار کنید تا داخل قیف کامل پر شود.

4. بدون این‌که پودر را بکوبید یا فشار دهید، قیف را داخل ظرف قرار دهید. در این مرحله از بودن واشر سر جای خود اطمینان حاصل کنید

5. قسمت بالایی ظرف موکاپات را به قسمت پایین متصل کنید و روی اجاق قرار دهید.

6. بعد از چند دقیقه آب از ظرف پایین تحت فشار به سمت بالا حرکت می‌کند. این موضوع با صدا که از فشار آب حاصل می‌شود کاملا قابل تشخیص است

7. بعد از شنیدن صدا، 10 الی 15 ثانیه طول می‌کشد که فرآیند استخراج و انتقال آب جوش صورت بگیرد. در این مرحله ظرف را از روی اجاق بردارید و 10 ثانیه دیگر صبر کنید تا صدا فروکش کند.

موکاپات ابزاری برای تهیه نوشیدنی اسپرسو در خانه است که کار با آن را با چند بار تمرین، به‌راحتی یاد می‌گیرید.

مشخصات قهوه:

  • ترکیب دانه: 60% قهوه ربوستا، 40% قهوه عربیکا
  • درجه رست: تیره
  • خاستگاه دانه: کلمبیا، کنیا، اندونزی و ویتنام
  • وزن: 250 گرم
  • میزان کافئین: بالا

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703