کرم آرگان دست و صورت تکسو

نوع: تیوپی

حجم: 75 میلی‌لیتر

مناسب برای: پوست دست و صورت

ویتامین‌ها: A, E,B6

عصاره: روغن آرگان

کرم دست و صورت آرگان تکسو؛ تولدی دوباره یافته و با قدرت و کیفیتی بی مثال هم اکنون در دسترس شماست.

کرم دست و صورت آرگان تکسو؛ از طبقه محصولات امولسیون آبی، روغنی و سیلیکونی است.

وظیفه اصلی این محصول بهترین آب رسانی ممکن به پوست و نفوذ سریع و راحت در بافت های عمقی پوست است.

این کرم منحصربه فرد با ترکیبات روغن آرگان، روغن آواکادو، روغن سویا و روغن آفتاب گردان یک ترکیب بسیار مغذی و سرشار از ویتامین ها، اسید آمینه ها و مواد آلی مغذی پوست است.

انحصار و مزیت رقابتی این محصول فرآیند ترکیب و فرمولاسیون انحصاری آن است.

برای آنکه بدانیم چرا این ترکیب منحصر به فرد است در ابتدا باید در مورد پوست و ترمیم بافت های پوستی بدانیم؛ پوست به‌عنوان وسیع ترین عضو بدن انسان سراسر کالبد را در بر گرفته است و ساختاری لایه ای و عمقی دارد. مواد مغذی و ویتامین ها برای جذب پوست به دو شیوه درشت مولکول و ریز مولکول تقسیم می شوند. ترکیب های ریز مولکول به دلیل جذب عمیق و سریع تر همواره کیفیت بیشتری از ترکیبات درشت مولکول را ارائه میدهند.

محصول جدید کرم دست و صورت آرگان با استفاده از ترکیب انحصاری و پتنت X022 Seppic فرانسه یک جانشین عالی برای عدم استفاده از لانونین داشته است. که آن‌ را به نام جانشین لانونین در ترکیبات محصول درج کرده ایم.

لانونین در صنایع بهداشتی به دلیل کاربرد های جذب آب هفت برابری همواره از محصولات پایه تولید محسوب می شود. این افزودنی از پشم حیوانی استحصال می شود و در جریان استحصال به دلیل استفاده از مواد شیمیایی سمی شده و حتما می بایست فرآیند سم زدایی را طی نماید تا آسیبی به بافت های پوستی وارد نسازد.

X022 Seppic ،ایکس 22 سپیک یک ترکیب ریز مولکول است که 9 برابر بیشتر از لانونین جذب آب را انجام می دهد، این امر کیفیتی انحصاری را در آبرسانی به پوست ایجاد می کند و همین ویژگی باعث پتنت انحصاری آن در شرکت سپیک فرانسه است. محصول جدید آرگان تکسو با استفاده از این ترکیب ویژه یک محصول بی نظیر در جهت ترمیم، آبرسانی و لطافت بی نظیر انواع پوست است.

حضور ویتامین های A, B , C ، اسید آمینه های عالی ریز مولکول و مواد مغذی با ترکیب ایکس 22 سپیک یک عصاره معجزه آسا از دل طبیعت است که علاوه بر لطافت بی نظیر سطح پوست، ترمیم عمقی آن را هم بصورت سریع انجام می دهد.

ترک پوست، افتادگی و آلام پوستی در اثر مصرف دوره ای این محصول کاملا می تواند به شکل عادی و سلامت خود بازگردد.

محصول حاضر در رده بندی سیلیکونی است، سیلیکون ها ماده موثره ای میان ترکیب آب و روغن هستند. اثر سیلیکون جذب حداکثری و ایجاد فضای ترمیم برای عامل اصلی موثره محصول است.

ترکیب روغن آرگان، جوجوبا، سویا، آواکادو و روغن آفتاب گردان کرم تکسو با استفاده از ترکیب عالی سیلیکونی، اثر گذاری ویژه ای در سطح و عمق پوست شما دارد.

تجربه این محصول ، گویای کیفیت بی نظیر و انحصاری آن است.

 

توضیحات بیشتر:

  • بازسازی کننده و جوان کننده پوست
  • کاهنده چین و چروک
  • مرطوب کننده حرفه ای برای انواع پوست
  • تقویت کلاژن سازی و ترمیم بافت سلولی
  • ترمیم سوختگی های ناشی از لیزر و آفتاب
  • متعادل کننده چربی پوست و از بین برنده منافذ باز پوست
  • بر طرف کننده لک های پوستی ناشی از نورآفتاب
  • از بین برنده جای زخم و اسکار

آرگان یک میوه با مغزی مغذی است که گیاه بومی مراکش به حساب می‌آید. زمان زیادی نیاز است تا درخت آرگان بالغ شود و دانه آرگان قابل استفاده شود. از این رو، این دانه‌ها بسیار ارزشمند هستند و روغن حاصل از آن به طلای مایع مشهور است. این دانه‌های روغنی کوچک غنی از اسیدهای چرب، ویتامین A، ویتامین C، ویتامین E، امگا 3 و 6، آنتی اکسیدان و لینولئیک اسید هستند.