لبخند زیبا، اولین تصویری است که از شما در ذهن دیگران می‌ماند. برای داشتن لبخند زیبا، رعایت بهداشت و داشتن دندان‌های سالم و سفید بسیار مهم است. دندان‌های سالم و سفید حاصل رعایت بهداشت مداوم، استفاده از نخ دندان، مسواک زدن مرتب و مراجعه به دندان پزشک است. اولین گام برای دندانی سالم، مسواک زدن است. مهمترین قسمت آن انتخاب یک خمیردندان مناسب با دندان شما است. خمیر دندان‌ها با فرمولاسیون‌های مختلف برای دندان‌های معمولی، دندان‌های حساس، با خاصیت سفید کنندگی، ضد باکتری و بسیاری دیگر در بازار موجود هستند. بعضی از اقسام خمیر دندان‌های مناسب برای استفاده روزانه و برخی دیگر با فرمولاسیون قوی‌تر مناسب استفاده دو بار در هفته و یا کمتر هستند. پس در انتخاب یک خمیر دندان مناسب باید دقت کرد.

خمیر دندان ذغالی تکسو دارای خاصیت سفید کنندگی و آنتی باکتریال است. این خمیر دندان فرموله شده علمی برای مبارزه با بوی بد دهان، حاوی کربن فعال، بالاترین حد سفیدکنندگی، تمیزکننده کامل، حذف گسترده لکه‌های مواد غذایی و دخانیات است. استفاده از ذغال به عنوان تمیزکننده‌ دندان موضوع جدیدی نیست. مردمان رم باستان با هرچیزی از ذغال تا پوست درخت مسواک می‌زدند. از این رو این خمیر دندان از مواد کاملا طبیعی و بدون آسیب به دندان‌ها ساخته شده است. خمیر دندان ذغالی با‌سایش کافی و ملایم، لکه‌های سطح دندان ناشی از چای، قهوه، تنباکو، ادویه و غذاهای تند را برطرف می‌کند و به روشن کردن، درخشندگی، سفید کردن دندان‌هایتان کمک می‌کند.ذغال می‌تواند برخی از لکه‌های رنگی روی دندان را از بین ببرد، اما عملکرد اصلی آن از بین بردن جرم دندان است. بنابراین آن را باید به دقت و تنها هرچند وقت یکبار استفاده کرد. توجه داشته باشید استفاده مداوم از خمیر دندان‌های با خاصیت سفید کنندگی توصیه نمی‌شود. در کنار خمیر دندان روزانه خود به طور منظم و با فاصله زمانی از این نوع خمیر دندان‌ها استفاده کنید.

نحوه استفاده:

به اندازه یک نخود از خمیر دندان را روی مسواک خود بزنید و با حرکات بالا به پایین، دندان‌های خود را مسواک کنید. در مرحله اول استفاده، تمام دندان‌های شما سیاه می شوند، جای نگرانی نیست، پس از شستشو در کمال تعجب تمام دندان‌های شما سفید و براق شده‌اند. با استفاده مداوم از این خمیر دندان به مرور زمان دندان‌های شما برای مدت طولانی‌تری سفید و براق باقی می‌مانند. و لبخد زیبایی را برای خود به ارمغان می‌آورید.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703