اگر می‌خواهید طبیعی‌ترین هدیه طبیعت را برای طراوت و نرمی پوست خود انتخاب کنید، روغن زیتون را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این روغن برگفته از طبیعت خواص بسیاری برای سلامت بدن و پوست دارد. عصاره زیتون به علت خواص زیادی که برای پوست و مو دارد میوه زیبایی می‌نامند. زیرا اسیدهای چرب روغن زیتون، سلول‌ها را به صورت یکدست در کنار هم قرار داده و موجب ساخت عروق بیشتر در کنار سلول‌های پوستی می‌شود. افزایش خون‌رسانی به این سلول‌ها، پوست را صاف‌تر و درخشنده‌تر می‌کند. از این رو برای پاکیزگی و سلامت پوست از آن استفاده می‌شود.

شامپو بدن تکسو با دارا بودن عصاره خالص زیتون علاوه بر پاک کنندگی و شست و شو بدن، از خشکی پوست جلوگیری کرده و رطوبت کافی را به پوست می‌رساند. همچنین باعث کاهش چین و چروک و آثار ناشی از اشعه خورشید مانند تیره شدن و زبری پوست می‌شود و می‌توان از آن به عنوان مرطوب‌کننده پوست دست و پا، استفاده کرد.

شامپو بدن تکسو، جوان‌کننده و پاک‌کننده عالی پوست است. آب‌رسانی و نرم‌کنندگی این محصول بسیار سریع است و برای انواع پوست‌ها تاثیر مستقیم و مفید دارد. روشن‌کنندگی و از بین برندگی لکه‌های پوستی با استفاده مدوام از اثرات زیتون برای پوست بسیار راحت و آسان انجام می‌شود. رایحه دل‌انگیز شامپو بدن تکسو به پوست حس طراوت و شادابی بی‌نظیری می‌دهد. عصاره گیاهی این شامپو موجب درخشندگی و لطافت فوق‌العاده پوست می‌شود.

در صورت استفاده از شامپوی بدن، پوست خود را زیر دوش خیس کنید. کمی از شامپوی بدن را در دستان خود به صورت کف درآورده و با لیف روی بدن بمالید. سپس آب کشیده و به وسیله‌ی حوله به آرامی خشک کنید تا رطوبت پوست از بین نرود. هدف شامپوی بدن، خلاصی پوست از کثیفی، چربی اضافه، بوی بد، عرق و آرایش است.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703