پوست سالم و بدون چین و چروک تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهر دارد. استفاده از کرم‌های روشن کننده و ضد لک در کنار داشتن رژیم غذایی مناسب و ورزش مداوم به این امر کمک می‌کند. استفاده از ترکیبات با پایه گیاهی امروزه در صنعت آرایشی و بهداشتی بسیار زیاد شده است و دلیل آن روی آوردن مردم به استفاده از مواد طبیعی است. تکسو نیز با محوریت محصولات سلامت محور در رده محصولات آرایشی کرم زعفران را عرضه کرده است.

کرم زعفران تکسو ترکیب شده از مرغوب‌ترین زعفران‌های ایران است که به صورت کرم در آمده. شاید زعفران را فقط به عنوان یک ماده غذایی بشناسید ولی از قدیم تا به حال از این ماده ارزشمند برای مراقبت از پوست و مو استفاده می‌شده است.

از خواص زعفران می‌توان به ترمیم‌کنندگی معجزه‌آسای آن در بافت پوست اشاره کرد. برای ترمیم آسیب‌دیدگی‌های سطح پوست می‌توانید روی این محصول ویژه به خوبی حساب کنید. با ترمیم عمیق غشای سلولی، پوستی روشن و جوان خواهید داشت. از ویژگی‌های اصلی کرم زعفران تکسو می‌توان به سفیدکننده پوست، درخشان‌کننده پوست، ضدچروک قوی و ضد آفتاب با SPF 15 (بر اثر وجود مواد ضد اشعه‌های UVA و UVB منتشر شده از نور خورشید و تاثیر آنتی‌اکسیدان عصاره زعفران بر پوست) اشاره کرد.

نحوه مصرف:

روزانه دو مرتبه صبح و شب، ابتدا صورت خود را با صابون یا محلول غیر الکلی شسته و سپس به اندازه یک عدس از کرم را روی صورت به مدت 5 تا 10 دقیقه به صورت دورانی ماساژ دهید.