اگر موی چرب داریم و ازش خوب مراقبت نمی‌کنیم، همیشه کثیف و چرب به نظر می‌رسد. موی چرب نیز مانند انواع موها دارای مراقبت‌های خاص خود هست، باید به صورت مرتب استحمام کرد، از شامپوی مناسب موهای چرب، روغن‌های مغذی و طبیعی و حالت دهنده‌های مناسب استفاده کرد. برخلاف تصور خیلی‌ها که موی چرب را باید زیاد شست. اتفاقا شست و شوی بیش از حد موی سر باعث کاهش چربی و رطوبت پوست و موی سر شده و برای جبران این خشکی، چربی بیشتر تولید می‌شود. از این رو موی چرب حتی بعد از استحمام نیز چرب و براق به نظر می‌رسد. برای رهایی از چنین مشکلی راه حل‌های متفاوتی وجود دارد ولی اولین گام استفاده از شامپوهای مخصوص موی چرب است تا چربی طبیعی پوست سر متعادل شود.

شامپو بابونه تکسو با پایه گیاهی، چربی موها را متعادل کرده و از چرب شدن موها جلوگیری می‌کند. بابونه گیاه دارویی است که از گذشته تا به امروز برای داشتن مو و پوست سالم، با طراوت و جوان از آن استفاده می‌شده. امروزه نیز مردم برای رفع مشکلات خود در قدم اول به سمت درمان گیاهی و استفاده از محصولات گیاهی و طبیعی می‌روند. شامپو بابونه تکسو مناسب موهای چرب فرمولاسیون شده‌است. و علاوه بر متعادل‌سازی چربی مو باعث جلوگیری از شوره زدن نیز می‌شود. علاوه بر این، شامپو شامل مقادیری از ویتامین B5 است، ویتامین B5  با افزایش میزان آب موجود در مو، قابلیت ارتجاعی آن را افزایش می‌دهد. ویتامین B5 می‌تواند در قسمت ساقه مو و پوست سر جذب شده و به عنوان مرطوب‌کننده و نرم‌کننده عمل کند. این نکته رو نباید فراموش کرد که برای داشتن موهای سالم و شاداب، یک روز در میان موها را شست تا چربی طبیعی موها از بین نرود این امر موها به شدت خشک یا به شدت چرب می‌کند.

 

نحوه مصرف:ابتدا با توجه به حجم مو، مقداری از شامپو را در کف دست ریخته سپس آن را بر روی موهای مرطوب مالیده، به خوبی پوست سر و موها را ماساژ دهید و پس از مدتی آبکشی نمایید.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703