نمایان شدن دانه‌های برفی مانند روی شانه، یکی از نشانه‌های وجود شوره سر است. یعنی وقت آن رسیده که به سلامت مو بیشتر توجه کنیم و علت آن را بیابیم. به طور میانگین از هر دو نفر، یک نفر در طول عمر خود با شوره سر مواجه شده‌است. سلول‌های پوست سر نیز مانند تمام سلول‌های بدن بعد از مدتی از بین می‌روند و با سلول‌های جدید جایگزین می‌شوند. این امر کاملا عادی است ولی زمانی که این پوسته‌ریزی از حالت عادی خارج شود، باعث شوره سر می‌شود. روش‌های مختلفی برای درمان شوره سر وجود دارد. و با مراقب‌های خاص و رعایت بهداشت می‌توان از ایجاد آن جلوگیری کرد. یکی از روش‌های درمان شوره سر استفاده از شامپوهای ضد شوره با ترکیب zinc Prition  و  climbazole  است. و برای از بین بردن شوره‌های ناشی از فعالیت باکتریایی و قارچی موثر است.

شامپو ضدشوره تکسو حاوی این دو ماده موثر برای درمان این اختلال است که با استفاده این شامپو از شر شوره‌های سر خلاص می‌شوید. شامپو ضد شوره تکسو علاوه بر درمان شوره سر، خاصیت خنک‌کنندگی دارد. همچنین این شامپو با دارا بودن مقادیری از گلیسیرین در ترکیبات خود، خشکی پوست سر را از بین می‌برد و از ایجاد شوره سر در آینده نیز پیشگیری می‌کند.  فرمولاسیون این شامپو برای انواع موها مناسب بوده و باعث جلوگیری از ریزش موها و آسیب به بافت داخلی آن می‌شود.

نحوه مصرف:به مقدار لازم از شامپو ضدشوره تکسو را بر روی موی مرطوب مالیده به خوبی پوست سر و موها را ماساژ داده و آبکشی کنید.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703