مو سر نیز همانند پوست نیاز به مراقب و رسیدگی دارد. برای داشتن موهای سالم و زیبا باید همواره به آن رسیدگی کرد. شانه زدن موها، ماساژ پوست سر، کوتاه کردن مرتب موها، استفاده از نرم کننده‌ها و شامپوهای مناسب مو از جمله کارهایی است که برای داشتن موهای سالم باید انجام داد. برای شست و شو روزانه موها بهتر است از یک شامپو با پایه طبیعی استفاده شود. شامپو آلوئه ورا تکسو مناسب موهای معمولی و برای استفاده روزانه طراحی شده است. آلوئه ورا خاصیت پاک کنندگی طبیعی دارد و چربی و آلودگی را از بین می‌برد. هم چنین این گیاه با داشتن مقادیری از ویتامین‌های مختلف، ویتامین B-12 و اسید فولیک باعث افزایش گردش خون می‌شود. و با دارا بودن کلاژن بالایی که دارد باعث ترمیم و سلامت مو می‌شود.

شامپو آلوئه‌ورا تکسو، برای افرادی که بیشتر در معرض آفتاب قرار دارند، بسیار مناسب است. ویتامین‌های موجود در آلوئه‌ورا می‌توانند آسیب‌های نور خورشید به موها را نیز ترمیم کنند. آلوئه‌ورا به خوبی فولیکول‌های مو را تمیز می‌کند و روغن‌های اضافی و باقی مانده دیگر محصولات مو را از بین ببرد. آلوئه‌ورا به خوبی موها و کف سر را تمیز می‌کند بدون اینکه به تارهای آن آسیب وارد کند. بر خلاف مواد شیمیایی موجود در محصولات مربوط به مو، آلوئه‌ورا بی‌ضرر است و به حفظ یکپارچگی موها کمک می‌کند.

نحوه مصرف:ابتدا با توجه به حجم مو، مقداری از شامپو را در کف دست ریخته سپس آن را بر روی موهای مرطوب مالیده، به خوبی پوست سر و موها را ماساژ دهید و پس از مدتی آبکشی کنید.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703