ارزش استاندارد در زندگی روزمره – سلامت محوری

در مورد استاندارد و چگونگی آن بسیار گفته‌ایم؛ اما وقتی موضوعی اهمیت دارد، باید آنرا تکرار و مرور کنیم.

سلامت محوری یعنی ایجاد استانداردهای تولید، توزیع و مصرف، بنابراین باید در مورد یک چرخه از رفتارها و  قوانین اطلاعات کسب کنیم.

استاندارد؛ به چه معناست؟ وقتی از استاندارد صحبت می شود دقیقا به کدام ریز فاکتورها اشاره می‌کنیم؟ متولی استاندارد کیست؟ آیا مجوز تولید و استاندارد در راستای یکدیگر هستند و یا خیر !؟

این‌ها سوال‌هایی است که اگر می‌خواهیم در مورد قوانین استاندارد گفتگویی داشته باشیم؛ باید آنها را در نظر بگیریم.
در کشور ما ایران بیش از 12 هزار واحد صنعتی، تولیدی، خدماتی و ... مجوز فعالیت، تولید خدمات و محصولات را دارند.  اما تنها 1000 عنوان کالا از استانداردهای اجباری برخوردار هستند. معنای این مقایسه چه چیزی غیر از بی توجهی به موضوع استاندارد می‌شود.

رسالت و ارزش تکسو بر این امر استوار است که رضایت مصرف کننده در کیفیت، قیمت و دسترسی به محصول به همراه مشاوره اختصاصی مشاوران، مهمترین دستاورد و ارزش افزوده کار روزانه ماست.

فرهنگ استاندارد از نظر تکسو یک متولی دارد آن هم سازمان تولید، عرضه، فروش و بازاریابی تکسو است.

ما حافظ منافع خانواده بزرگ مصرف کنندگان محصولات و خدمات تکسو در سراسر ایران هستیم.

از یکسو تلاش کرده‌ایم، محصولاتی ویژه با استانداردهایی جهانی ارائه کنیم و از سوی دیگر هر روز در جهت بهتر شدن قدم برداریم. مفتخریم که مجموعه کارخانه‌های تولیدی ما از جمله کارخانه تولید نوشیدنی‌های گرم (چای و دمنوش) از بالاترین رتبه‌های اقتصادی و تولیدی برخوردار است و محصولاتی با کیفیت در خور ذائقه مخاطبان خود به بازار عرضه می‌دارد. کسب عناوین ایزوها در سال گذشته لوح افتخاری بر تلاش و کوشش همکاران شما در خانواده بزرگ تکسو است.

 

 

استانداردسازی فرآیندها و محصولات سلامت محور، هدف غایی و جاری تکسو است.

1-  امنیت مشاوران و مخاطبان محصولات در کیفیت

 2- رضایت خاطر و تجربه‌ای به یاد ماندنی از محصولات

 3- ایجاد زنجیره توزیع انحصاری کالا

4- جلوگیری از روندهای مخل در قیمت تا حد توان ویژگی‌های اصلی تکسو در استاندارد سازی محصولات در همه جوانب است.

 

 

بررسی استانداردهای جدید در مواد اولیه، تولید، توزیع و مصرف در سطح بین الملل یکی از ابزارهای تکسو در جهت ارائه خدمات سلامت محور و به روز است. محصولات ویژه با کیفیتی در خور توجه و ذائقه ایرانی.

محصولات تکسو همگی دارای مجوزهای لازم و جاری از سوی سازمان غذا و دارو، مدیرکل‌ها مرتبط با بستر محصول در این سازمان در محل تولید و نشان‌های استاندارد است. قسمتی از محصولات تکسو، الزام استاندارد اجباری را داراست و حتما می بایست نشان استاندارد بر روی آن باشد. سایر محصولات الزامی برای درج استاندارد ندارند و مجور تولید سازمان غذا و دارو در حکم استاندارد و تآیید مصرف محصول است. اما در تکسو ما همه محصولات را با استانداردهای روز و بین المللی تطبیق می‌دهیم. چه استاندارد ایران الزامی ایجاده کرده باشد و یا خیر.

زیرا معتقدیم بهتر شدن خدماتمان، باعث ایجاد رضایت بیشتر در مشتریان می‌شود. رضایت شما هدف غایی تکسوست زیرا ارزش و رسالت ما ساختن یک زندگی شاد و سلامت برای همگان است.

امیدواریم در استفاده از محصولات تکسو، رضایت خاطر شما را به ارمغان داشته باشیم.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703