رویدادهای ویژه آموزش سراسری نظام آموزش جامع تکسو

ایجاد یک نظام آموزشی مدون و منظم، موتور محرک یادگیری سازمانی و پیشرفت در حوزه‌های مختلف است.

هر کسب و کار فارغ از جنس و نوع خدمت؛ آن هنگام که با بهره گیری از نظام آموزش شروع به فراگیری و فرادهی تجربه های خود کند، بستر و محل رشد استعدادهای فردی و گروهی خواهد بود.

حوزه فروش و فعالیت‌های تجارت محور، ساختار پیچیده و در عین حال ساده‌ای دارد. آموزش و ایجاد یک سازمان آموزش محور ارزشمندترین راه حل رسیدن به موفقیت همگانی در این ساختار است.

موفقیت را می‌توان آموزش دید، تجربه کرد و به دیگران هم آموزش داد. آموزش و ایجاد فضای یادگیری مداوم دستاوردی بزرگ است که نه تنها یک ساختار موفق بلکه گروهی از مشاوران، مدیران و راهبران موفق را خواهد ساخت.

تکسو با ایجاد پیشرفته‌ترین و جامع‌ترین ساختار آموزش در صنعت بازاریابی چند سطحی و فروش مستقیم کشور، سعی بر آن داشته که پیشگام در ارائه و انتقال آموزش علمی و تخصصی باشد.

گروه آموزش شرکت تکسو  ABC Team  در آغاز پاییز، فصلی جدید از آموزش‌ها را در سراسر کشور برگزار خواهد کرد. برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی، مشاوره تخصصی و هدف گذاری‌های دقیق و اصولی مهمترین ارکان این رویداد ویژه خواهد بود.

اهواز/ مشهد/ اصفهان/ ارومیه/ یزد، میزبان آموزش‌های جامع و تکمیلی تکسو است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین هماهنگی ثبت نام و حضور در رویدادهای آموزشی تکسو می‌توانید از طریق وب سایت آموزشی تکسو، صفحه ABC Team  در اینستاگرام، مشاوره تلفنی با واحد آموزش از جزییات بیشتر این رویداد ویژه با خبر شده و برای آن برنامه ریزی نمایید.

تکسو، مسئولیت خود می داند که ساختار آموزش خود را برای همه اعضاء، مشتریان و مردم کشور در سراسر ایران و منطقه به یک سطح و دقت گسترش دهد. رویدادهای آموزش استانی ABC Team  برای مشاوران و مدیران سازمان های تکسو کاملا رایگان بوده و همه اعضا خانواده بزرگ تکسو، می‌توانند از این مزیت ویژه برخوردار شده و از فرصت جامع آموزشی تکسو در مراکز استان‌های اشاره شده بهره مند شوند.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703