سلیقه خودتان را پیدا کنید

 

تا به حال به امضای خاص خودتان در انتخاب عطرها و ادکلن‌ها فکر کرده‌اید؟ عطر و ادکلن یک امضا خاص برای هر فرد است و آشنایان و اطرافیان او به حس کردن رایحه‌ای خاص، ممکن است خاطره وی را به یاد بیاورند. شاید تصور کنید که داشتن عطر و بو مطابق با سلیقه‌تان هزینه بالایی برایتان خواهد داشت. عطرهای جدید تکسو مطابق با سلایق مختلف، مناسب برای افرادی است که به شیک بودن خود اهمیت می‌دهند. رایحه‌هایی جدید که کیفیت و تنوع بالایی دارند و یک انتخاب عالی برای علایق مختلف هستند.

درک نت‌های عطر

عطرها مانند قطعات موسیقی هستند و از نت‌های مختلف تشکیل شدند. نت‌ها (عناصر و اجزا) رایحه و حس‌های گوناگونی دارند. این نت‌ها با گذشت زمان و از لحظه‌ای که از عطرتان استفاده می‌کنید، شروع به آشکار شدن می‌کنند. در ابتدا نت اولیه به مشام شما می‌رسد که بسیار سبک است و اغلب بین 30 ثانیه تا چهار دقیقه ماندگاری دارد. بعد از نت اولیه، نت میانی است که ماندگاری آن بین دو تا چهار ساعت است و بخش اعظمی از بوی عطر، متاثر از آن‌ها است. در نهایت هم نت پایانی به مشام می‌رسد و نقش آن ایجاد خاطره‌ای ماندگار در ذهن شما است و تا مدت زمان بیشتری رایحه آن استشمام می شود.

محصولات عطر و ادکلن جدید تکسو، اطلاعاتی دقیق و با جزییات از نت‌های عطر انتخابی شما است که کمکی خواهد بود به شناخت و درک بهتری از عطر. 

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703