نظام توزیع کالاهای سلامت محور

 

شبکه فروش انحصاری چیست؟ آیا شبکه فروش انحصاری به ما کمکی در تهیه کالا می‌کند؟

توزیع کالا یک مفهوم گسترده و وسیع است. هر کالا و خدمتی که تولید می‌شود.  باید با یک نظام منظم و مدون به نام توزیع کالا به دست مصرف کنندگان نهایی برسد. مصرف محصول برابر با کامل شدن چرخه تولید می‌شود که در زمینه‌های گسترش فرهنگ مصرف کالا تآثیر گذار است.

شبکه فروش انحصاری به این معنا است که شما برای تهیه کالا حتما می‌بایست با یکی از مراجع و مشاوران انحصاری توزیع آن کالا ارتباط برقرار کنید. این ارتباط تنها به معنای انجام خرید و تحویل کالا نیست، آموزش و مشاوره تخصصی محصول و بستر محصول کمک شایان توجه‌ای در شکل دهی یک فرهنگ مصرف صحیح و اصولی دارد.

شبکه فروش انحصاری به آن معناست که شما یک توزیع کننده انحصاری و مشاور متخصص در کنار خود قرار داده‌اید. برخلاف فروشنده سنتی که از فروش هر چه بیشتر سود دریافت می‌کند، مشاور تکسو از ایجاد ارتباط سازنده، مطابق با نیاز واقعی مشتریان و مستمر سود دریافت می‌کند.

آیا این مسیر می‌تواند برای همه افراد موفقیت آمیز باشد؟ توزیع انحصاری کالا تکسو با مشاوره تخصصی محصولات و خدمات همراه است. مشتریان و مصرف کنندگان نهایی تکسو همواره با توجه به محتوا مورد ارائه دست به انتخاب و تعیین سبد سفارش خود می‌کنند و مشاوران نیز با توجه به فرهنگ فروش سازمانی خود سعی بر آن دارند تا بی‌همتا بودن مکانیسم ارائه محصولات را برای مشتریان به حد کامل اجرا نمایند.

شما بعنوان مشاور فروش تکسو، همواره از مرجع Taksoo.ir  و یا اپلیکیشن تکسو دسترسی حداکثری به محصولات و خدمات خواهید داشت.

در این راه اما مشاهده می‌شود که در بعضی موارد محصولات تکسو از سوی مشاوران در وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی در معرض فروش قرار گرفته است.

بر طبق آیین نامه‌های کارگروه بازاریابی شبکه‌ای در کشور، هر گونه ارائه خارج از دستور کار برای مشاور فروش ایجاد مشکلات حقوقی خواهد کرد. وب سایت‌هایی مانند فروشگاه‌های آنلاین  زنجیره‌ای، مارکت پلیس‌ها و ... نمی‌توانند مرجع مناسبی برای عرضه کالا باشند.

ارائه دانش و مشاوره تخصصی با استناد به نیاز واقعی مخاطب هدف اصلی ایجاد فرهنگ مصرف سلامت محور است. عرضه و فروش محصولات در وب سایت‌های آنلاین فروشگاهی تنها به کم رنگ‌‌‌تر کردن دانش محصول در کنار محصول کمک خواهد نمود. مرجع عرضه کالا می‌‌تواند اثر گذاری فراوانی در ایجاد تجربه خوب محصول برای مشتریان شما داشته باشد که با استفاده از فروشگاه‌های فروش مجازی می‌توان آن را کم اهمیت جلوه داد.

فروش محصولات تکسو از طریق شبکه انحصاری توزیع کالای تکسو مجاز بوده و پشتیبانی می شود. زیرا معتقدیم آموزش و دانش تخصصی محصول اثر گذارترین عامل در جنگ ایجاد یک فرهنگ مصرف سلامت محور است.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703