پنج انتخاب برتر فیلم در آموزش بازاریابی

 

بازاریابی چندسطحی و فروش مستقیم شغلی فراتر از یک کار روزمره است.

برای موفقیت در این مسیر، مشاور و مدیر فروش در یک کلاس درس همیشگی به نام محیط پیرامون و فرهنگ مردمی است. شناخت دقیق دنیای دیگران کمک خواهد کرد تا به شیوه‌ای بهتر و مناسب‌تر با ایشان ارتباط برقرار کنیم.

در تکسو، همواره سعی بر آن داریم تا بیشتر و بهتر از اطراف‌مان بیاموزیم تا بتوانیم عملکردی بهتر را ارائه دهیم. آموزش ما یک کلاس دو ساعت در طول هفته نیست. زمانی که رویکرد خدمت و همیاری در فروش برای شما شکل می‌گیرد، حتی خواندن یک رمان ادبی و یا دیدن یک فیلم سینمایی می‌تواند حاوی ارزشمندترین اطلاعات در جهت توسعه و پیشرفت شما باشد.

به همین مناسبت و برای آنکه نشان دهیم بهترین شکل آموزش می‌تواند بدون داشتن محدودیت اتفاق بی افتد. لیستی از پنج فیلم سینمایی که در مورد فروش و بازاریابی در صدر لیست بهترین‌ها هستند را برای شما معرفی کنیم:

 

1.     Baby Boom

کارگردان: چارلز شایر

بازیگران: دایان کیتِن، هارولد رامیس

سال تولید: ۱۹۸۷

بی بی بوم، در واقع یک اصطلاح از افزایش نفرات در یک پلتفرم است. در این فیلم، شما با یک داستان جذاب، پرورش استعدادهای متفاوت در افراد را مشاهده خواهید کرد؛ چگونه یک شکست باعث می‌شود مسیر زندگی افراد دگرگون شود و ندای درونی افراد اهمیت دو چندانی در طی این مسیر خواهد داشت.

این فیلم یک اثر خوش ساخت است که می‌شود در کنار خانواده با یک چای یا دمنوش آرامش بخش تکسو همراه شود.

 

۲- Tommy Boy تامی کوچولو

کارگردان: پیتر سگال

بازیگران: کریس فارلی، دیوید اسپید

سال تولید: ۱۹۹۵

یک طنز تلخ اجتماعی و اقتصادی که بسیار خوش ساخت و جذاب است. تامی کوچولو با بیانی طنز گونه به نکات ضعف و قوت افراد در موقعیت‌های کسب و کار می‌پردازد. این اثر توانست در صدر پر‌فروش‌ترین آثار طنز دهه خود باشد تنها به یک دلیل ساده. شما به راحتی با یک داستان خوب می‌توانید سخت‌ترین مسائل را آموزش دهید. چگونگی شروع یک کسب و کار به روش ساده، نام دیگری است که می‌توان به فیلم تامی کوچولو داد. همه ما ظرفیت‌هایی داریم که در ابتدا نادیده گرفته می‌شود. اما می‌تواند به درستی در زمان مناسب سکوی پرتابی برای ساختن آینده‌ای خارق العاده باشد.

تلاش رمز موفقیت است. امیدواریم تجربه خاطره‌انگیزی در دیدن این اثر داشته باشید.

 

۳- The Pursuit of Happyness در جستجوی خوشبختی

کارگردان: گابریل موچینو

بازیگران: ویل اسمیت، تندی نیوتون

سال تولید: ۲۰۰۶

اگر این فیلم را ندیده‌اید. پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت تجربه دیدن یک اثر درام متفاوت را برای خود رزرو کنید. این اثر از شما بعنوان یک مخاطب یک همراه اثر بخش خواهد ساخت. کریس گاردنر با بازی ویل اسمیت یکی از بازی‌های فراموش نشدنی در صنعت فروش است. تلاشی سخت در زمانی که حتی خودتان باور کرده اید به لبه پرتگاه رسیده‌اید باعث می‌شود با نیرویی زیادی به سمت آینده‌ای متفاوت و حاصل دست رنج حال خودتان حرکت کنید.

این فیلم را با خانواده در یک شب خاطره انگیز برای خودتان می‌توانید مشاهده کنید.

 

۴- Salesman فروشنده

کارگردان: آلبرت میزلز و دیوید میزلز

بازیگران: بازیگران مطرح و شناخته شده در آن نقش نداشته‌اند.

سال تولید: ۱۹۶۹

این فیلم بعنوان یک اثر فرهنگی واحد لیست مفاخر فرهنگی کتابخانه ملی امریکا شده است. یک فروشنده کتاب انجیل شما را وارد داستانی در دنیایی متفاوت می‌کند. تمرین و ممارست در تلاشی روزانه، چالش‌های بی‌شمار و موقعیت‌هایی جدیدی که هیچ گاه نمی‌توان پیش بینی‌اش را کرد.

آیا می‌توان از خودمان در این شرایط نسخه‌ای بهتر و فعال‌تر بسازیم، جواب این سوال در فیلم مرد فروشنده بله است. دیده این اثر را هم در زمانی که زمان فراغت بیشتری در طول هفته دارید توصیه می‌شود.

 

۵- Money Ball  مانیبال

کارگردان: بِنِت میلر

بازیگران: برَد پیت، جونا هیل

سال تولید: ۲۰۱۱

یک اثر بی نظیر از تغییر در سبک مدیریت و رهبری.

آیا شما به فیلم‌های ورزشی علاقه دارید؟

به فیلم‌هایی که در زمینه فروش و آموزش هیجانی ارتباطات است چطور؟

یک خبر خوب برای ما، مانی بال با بازی برد پیت، جونا هیل است. در این اثر شما چالش‌ها و سختی‌های یک انقلاب و رهبری یک شیوه و تکنیک تازه در دل سنت‌ها را مشاهده خواهید کرد.

آیا کسی معتقد است این مسیر ساده است. آیا کسی برای شما گفته است رسیده به موفقیت به راحتی آب خوردن است؟! البته که می‌دانیم اینطور نیست. هر موفقیتی در پی تلاشی بی دریغ حاصل می‌شود و ممکن است شما موقعیت‌های دشوار بسیاری را تجربه کنید.

رهبری و راهبری، چگونگی آموزش و جذب منابع انسانی و استفاده از تکنولوژی و دانش روز در بهره‌وری و بهینه کردن فرآیندها نتایجی است که از دیدن این فیلم برای شما حاصل خواهد شد.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703