معرفی شرکت تکسو 

 

تفاوت ما، در میزان اهمیتی است که به سازمان و همکارانمان می دهیم. در کنار هم بودن، و از سختی ها و موفقیت ها؛ یادگرفتن، ویژگی برتر مشاوران فروش موفق سازمان است. فروش و بازاریابی کاری بسیار پیچیده و تخصصی است. تلفیقی از چند حوزه و رشته و البته تجربه مستقیم فروش.

برای یادگیری و پیشرفت در فروش، هیچ عامل مانند دسترسی به یک گروه متعهد و حرفه ای نمی تواند راه آموزش را برای شما آسان کند.

مدیران و مشاوران موفق فروش تکسو، به همراه تیم قدرتمند آموزش سازمان، بستری ارزشمند برای ورود به دنیا فروش و بازاریابی چند سطحی است. امکانی که شما را در خلق یک کسب و کار با ثبات راهنمایی و تشویق می کند. نه تنها مسیر موفقیت را با هم و در کنار هم برنامه ریزی می کنیم.، بلکه با بررسی های دقیق علمی، تمامی نقاط ضعف و آسیب را در اسرع وقت شناسایی و اصلاح می کنید. در ارتباط مستقیم و بی واسطه با شرکت بوده و از تمامی امکانات و ویژگی های آموزشی و تشویقی آن بهره مند خواهید شد.

ظرفیت توسعه یک رویای شخصی، فرصتی است که ما در تکسو خلق می کنیم. موفقیت در فضای فروش یک امر غیر ممکن نیست، موفقیت و توسعه فردی و شغلی یک امکان در دسترس است که می توانید با تکسو آنرا تجربه کنید. در کنار شما، علاوه بر ایجاد یک کسب و کار ایمن و مستمر، مسئولیت های اجتماعی بزرگی بر دوش خواهیم داشت. از توسعه جامعه و فرهنگ عمومی تا حفظ طبیعت و محیط زیست. رسالت ما ساختن دنیایی زیباتر برای خود و آیندگان است.

 

👈 با خرید و معرفی افراد به ما پورسانت دریافت کنید.
👈 احمد رضا سازواری 09217709172 - 09139256703